O akci

VÍNKo 2012 je za námi!

Zde jsou fotky:

 

 

Věcně, stručně:

Datum konání:        24.-26.2.2012
Místo:                     Ostrov, Ekocentrum Domu dětí a mládeže
Cena:                      120,- kč (v ceně 2 obědy)
Pořadatel:               Pilirion o.s.
, skupina Fanatici

Seznam nutných věcí na VINKo:

Přezůvky

Spacák, karimatku
Registrační poplatek
Opravdu teplé oblečení, kvalitní boty
Nádoby na jídlo a pití
Pro mladší 18 let povolení od rodičů
Kartičku pojištěnce
Jídlo na snídani a veče
ři


Cesta:
Do Ostrova u Karlových Varů je možné se dostat buďto vlakem či autobusem. Cesta do areálu bude značena v pátek odpoledne. Eko pro příchod hráčů bude otevřeno od 17 do 19h. V 20h již začne program!


Nejsnazší cesta je autobusem či vlakem. Cesta od nádraží v Ostrově i autobusové zastávky Ostrov-zámeček bude značena, ovšem pro jistotu přikládáme mapku optimální trasy (viz. přílohy na konci stránky)


Cesta od vlaku:

Cesta od autobusu:  Ubytování:

VINKo (24.-26.2.2012) se bude odehrávat v prostorách Ekocentra, které náleží Domu dětí a mládeže v Ostrově (http://mddmostrov.cz/)

V Eku se bude spát na zemi, takže spacáky a karimatky si vezměte vlastní. Stejně jako nádobí a nádobu na pití. Součástí je vybavená kuchyně (mikrovlnka, rychlovarná konvice, lednice), ale v době příprav oběda bude nepřístupná.. Na místě je v omezené míře možné použít sprchu či si zajít do obchodů. Asi kilometr vzdálený je Pennymarket, na náměstí je výborná cukrárna. Času však nebude nazbyt a program bude naplněný, proto takovéto návštěvy budou pouze v případě nouze.

Celý areál je nekuřácký! To platí i pro vodní dýmky. Pokud někdo bez dávky nikotinu nevydrží, za brankou bude připravený popelník. Najdeme-li nedopalky rozházené za brankou, kuřáci si je uklidí!
Stejně tak platí prohibice. Jedeme se bavit a něco se naučit, ne se opít. Proto v areálu Eka nebude konzumován alkohol. Pro jeho pravidla platí podobná pravidla jako pro kouření jen s tím, že opilec nebude vpuštěn do areálu, dokud řádně venku nevystřízliví. A že bude zima.

V areálu se nachází hodně cenného vybavení. Kdo si co rozbije, to si také zaplatí.


V areálu ekocentra jsou přítomna zvířata (aligátoři, želvičky, hadi, pavouci, kočky...), na která se budeme moci ve volných chvílích kouknout. Ale nesahat! Nehladit! Nestrkat prsty! Nejíst! Pokud jste alergičtí na chlupy, peří, tak si sebou vezměte své léky.


V místnostech ekocentra jsou koberce, proto si sebou vezměte přezůvky! Také nezapomínejte na to, že větší část programu bude venku a že bude únor, proto je nezbytnou součástí výbavy teplé oblečení a kvalitní boty!

ċ
Fanatici Skupina,
21. 12. 2011 11:06
Comments